We beginnen aan de voet van de Oldehove. Mooie verhalen over het Leeuwarder bieroproer tijdens deze stadstour langs verdwenen kroegen, brouwerijen en bovenop de “Skeve”. Ben je niet bovenop deze Oldehove geweest dan heb je niet geleefd, aldus de Leeuwarders!
We eindigen in hét Speciaalbier café van Leeuwarden met een proeverij. Leuk om te ontdekken waar de eerste Pilsener vandaan komt en hoe bier gebrouwen in een klooster smaakt! Maak kennis met verschillende bieren en diverse smaken, van monnikenwerk volgens eeuwenoud recept en Belgisch genot tot onweerstaanbaar licht en zoet. We proeven 4 speciaalbieren.
We kunnen ook eindigen met de uitgebreide proeverij; 6 speciaalbieren en een paar lekkere kaasjes. De totaalprijs bedraagt dan € 37,50 per persoon.
Aansluitend een hapje eten?
Informeer bij Leeuwarden City Events naar de mogelijkheden.
Een uitgebreide bierproeverij onder leiding van een kenner.
Mooie verhalen tijdens een stadstour en bovenop de Oldehove.
Een exclusieve afsluiter met het enige echte Oldehovebier in een gezellig café.
Je reservering is onder voorbehoud van beschikbaarheid en wijzigingen in het arrangement.
We nemen zo spoedig mogelijk contact met je op.
Wil je liever telefonisch reserveren? Bel met Leeuwarden City Events.
Je offerte is onder voorbehoud van beschikbaarheid en wijzigingen in het arrangement.
We nemen zo spoedig mogelijk contact met je op.
Wil je liever telefonisch je offerte aanvragen? Bel met Leeuwarden City Events.
We nemen zo spoedig mogelijk contact met je op om je vraag te beantwoorden.
Wil je liever telefonisch je vraag stellen? Bel met Leeuwarden City Events.